Echipa de juniori a Clubului Sportiv Şcolar Galaţi a obţinut o victorie importantă, în deplasare, învingând echipa Colegiului Naţional “Mihai Viteazul” Ploieşti cu scorul de 3-0, în ultima etapă a turului campionatului. În urma acestei victorii, gălăţenii termina turul pe locul 3-4, la egalitate de puncte cu echipa CSS Buzău.

Mult succes în retur !